ARTYKUŁY WETERYNARYJNE

Sklep jeździecki Equus wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i w swojej ofercie umieścił artykuły weterynaryjne. Troska o wierzchowca nie ogranicza się jedynie do odpowiedniego wyposażenia stajni, a co za tym idzie – do zagwarantowania mu komfortu, ale również o kompleksowe zadbanie o jego zdrowie oraz higienę. W naszym asortymencie znajdują się artykuły weterynaryjne najwyższej klasy.
 
Artykuły weterynaryjne dostępne w naszej ofercie to chociażby akcesoria chirurgiczne, strzykawki i igły, odzież ochronna czy produkty służące do dezynfekcji. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że dobry jeździec dokłada wszelkich starań, aby zapewnić koniowi kompleksową opiekę, dlatego oferujemy wyłącznie artykuły weterynaryjne topowych producentów.
 
Nasz sklep został stworzony z pasji do koni i prowadzony jest przez doświadczonych profesjonalistów, którzy z ogromną chęcią doradzą Państwu w każdej kwestii i pomogą wybrać optymalne artykuły weterynaryjne.
 
Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane asortymentem sklepu jeździeckiego Equus – z przyjemnością zaoferujemy Państwu atrakcyjne ceny oraz wszelką pomoc merytoryczną w zakresie artykułów weterynaryjnych.

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.