Baty Fleck

W 1994, Rudi Maisack przejął prowadzenie firmy od swojego ojca. Nieustające dążenie do ulepszeń oraz wprowadzanie nowych produktów, maszyn zmian infrastruktury oraz wysoko umotywowany zespół utalentowanych pracowników którzy czerpali przyjemność ze swojej pracy to główne przyczyny, które spowodowały, że marka FLECK jest wiodącą oraz wyznaczającą trendy jakości na całym świecie..

FLECK oferuje mozliwość zrobienia palcatów oraz batów, które są indywidualnie, ręcznie wykonane przez najlepszych fachowców by usatysfakcjonować Twoich klientów, to z pewnością zaowocuje lojalnością klientów na przyszłość. Funkcjonalność, kolor, długość, uchwyt wedle uznania, czegokolwiek sobie życzysz. FLECK zawsze sprosta najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom swoich klientów.

Tradycja, innowacja, jakość uznana na całym świecie

Baty FLECK są używane na całym świecie, jako przedłużenie ręki jeźdźca do konia jako podstawowa pomoc. Historyczne usytuowanie najstarszej niemieckiej fabryki batów znajduje się w Schwarzach, blisko Heidelberg - siedziby firmy. To dlatego, że firma FLECK ręcznie produkowała tu baty i palcaty od 1870 oferując doskonałą i zawsze innowacyjną paletę produktów zaspakających potrzeby każdego jeźdźca.

Opcje filtru  
skasuj filtr
cena
producent  
pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.