Bryczesy damskie

 
To od nich w znacznej mierze zależy komfort jeźdźca. Odpowiednio dobrane bryczesy zapewniają bowiem maksymalną swobodę ruchów. Nie posiadając szwów po wewnętrznej stronie nóg, pozwalają na prawidłowy dosiad i ochraniają przed możliwymi obtarciami.

W zależności od modelu, bryczesy mogą być obcisłe i mocno opinać nogi jeźdźca, bądź bufiaste w okolicy uda. Pierwsze nazywane są popularnie rajtuzami, drugie zaś to bryczesy kawaleryjskie.

Bryczesy różnicują się także ze względu na lej, czyli rodzaj wzmocnienia. Dostępne na rynku są dwa typy lejów: kolanowe, występujące tylko po wewnętrznej stronie kolan, oraz leje pełne, oznaczające wzmocnienia na łydkach, wewnętrznej stronie ud oraz siedzeniu.

W naszej ofercie znajdą Państwo bryczesy
, stworzone z myślą o wymagających – zarówno zawodowych, jak i rekreacyjnych jeźdźcach. Wykonane z najwyższej klasy materiałów, gwarantują wygodę i nie krępują ruchów. Do wyboru modele z kieszeniami zapinanymi na suwak i z patkami, z syntetycznego zamszu bądź połączenia bawełny i elastanu.
Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.