CZAPRAKI I PADY

Ochrona grzbietu konia przed obtarciami jest absolutną koniecznością. Dlatego tak ważne jest, aby zaopatrzyć się w wysokiej jakości czaprak. Zakładany pod siodło, skutecznie zabezpiecza skórę zwierzęcia.

Czaprak powinien być wykonany z najwyższej klasy materiałów, wytrzymałych i nie odkształcających się, także podczas prania i szybkiego suszenia. Wyprofilowana linia grzbietu zagwarantuje, że czaprak będzie dopasowany idealnie. Z kolei odpowiednie wypełnienie, na przykład z pianki poliuretanowej, zapewni odpowiednią amortyzację.  Czaprak powinien również dobrze wchłaniać pot.

Do wyboru mamy rozmaite modele, różniące się przeznaczeniem oraz materiałem, z jakiego zostały wykonane. Jeżeli chcemy, aby nasz czaprak
spełniał jak najwięcej funkcji, warto sięgać po te z torbami siodłowymi z zapięciami na rzepy,  pozwalające na zabranie ze sobą manierki, prowiantu czy kompasu i świetnie sprawdzające się w czasie wyjazdów w teren. Z kolei bogaty asortyment wzorów i kolorów sprawia, że z łatwością odnajdziemy interesujący nas czaprak.
pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.