DERKI DLA KONI

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo derki padokowe, polarowe, przeciw owadom, stajenne oraz tzw. półderki. Mają one wiele zastosowań: przede wszystkim, derki dla koni pomagają chronić je w czasie niepogody. Zapewniają zwierzętom ciepło i suchość, a gdy dojdzie do zmoczenia – pomagają je osuszyć. Ponadto derki dla koni świetnie sprawdzają się tak w stajni, jak i w czasie transportu, absorbując pot i utrzymując konia w stanie suchym. Derki dla koni chronią także przed  ewentualnymi przeciągami.
 
Aby derki dla koni właściwie spełniały swoje zadanie, muszą być idealnie dopasowane. Dlatego dobrze sprawdzą się modele wyposażone pod brzuchem w pasy krzyżowe, uniemożliwiające przesuwanie się, a także w rozcięcia na łopatce oraz ochraniacze na ogon.

Derki dla koni
wykonywane są z niezwykle wytrzymałych materiałów oddychających, wodoodpornych i zabezpieczających przed wiatrem. Z kolei modele wykonane z elastycznej tkaniny w drobną siateczkę stanowią skuteczną ochronę rozgrzanego konia przed uciążliwymi muchami.

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.