Widok szczegółowy

Farma Lampa owadobójcza 2 x 15 W, 150 m²

Farma Lampa owadobójcza 2 x 15 W, 150 m²

[EQ-903001FA]
 
Wysyłamy w ciągu>:
229,00 zł[łącznie z Vat bez Wysyłki]
ilość:
Lampa owadobójcza wykorzystuje światło UV do wabienia latających owadów, w tym much, ciem i komarów, a następnie śmiertelnie je razi wysokim napięciem, do którego podłączona jest metalowa siatka.
  • każde urządzenie z gamy lamp owadobójczych posiada nowoczesny i solidny wygląd, jest bardzo wydajne, bezpieczne, wykorzystuje niezapychającą się siatkę do zabijania owadów oraz ma gładką powierzchnię, która jest odporna na rdzewienie, pękanie i blaknięcie.
  • specjalnie zaprojektowana świetlówka UV wykorzystuje światło ultrafioletowe, które jest nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt.
  • zewnętrzna siatka zapewnia ochronę przed siatką pod napięciem, której nie wolno dotykać.
  • urządzenie nie używa środków chemicznych ani aerozoli, nie tworzy oparów, zapachu ani bałaganu oraz nie tworzy zanieczyszczeń.
  • lampa owadobójcza to idealne urządzenie do zastosowania w pomieszczeniach, na przykład w budynkach inwentarskich domach, fabrykach, sklepach spożywczych, magazynach mięsa, szpitalach itp.
W ofercie mamy również świetlówki do lampy.

Charakterystyka produktu:
Zasięg [m²]: 150
Zasilanie [V]: 230
Moc [W]: 2 x 15

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 24-12-2018 do 01-01-2019 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 01-01-2019.