Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Zabezpiecz swój komputer:
  • Nie dokonuj zakupów ani żadnych operacji finansowych na komputerach ogólnodostępnych (np. w kawiarenkach internetowych).
  • Zainstaluj odpowiednie zabezpieczenia antywirusowe i zapory ogniowe (tzw. firewall), czyli oprogramowanie, które chroni komputer przed niepożądanym dostępem do Twoich danych osób postronnych oraz chroni przed wirusami.
  • Po zakończonej sesji, pamiętaj aby wylogować się ze strony.
  • Nie używaj opcji autouzupełniania i zapamiętywania danych w przeglądarkach internetowych.
  • Zwracaj uwagę na komunikaty wyświetlane przez przeglądarkę przed dokonaniem wyboru.
  • Nie odbieraj maili nieznanego pochodzenia, gdyż mogą one zawierać mechanizmy phishingu (przechwytywanie poufnych danych takich , jak loginy i hasła, numery kont i kart kredytowych, danych adresowych).

Jako firma dokonujemy wszelkich starań aby robione przez Państwa zakupy w naszym sklepie były w pełni bezpieczne.
W tym celu pilnujemy przebiegu transakcji oraz chronimy Państwa dane osobowe.
Nasz sklep jest w pełni legalnie działającą firmą na rynku, mogą to Państwo sprawdzić na podstawie udostępnianego przez nas numeru NIP oraz REGON (w zakładce „KONTAKT).
Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu www.eequus.pl, są przetwarzane przez Sklep Jeździecki Equus. z siedzibą w Pawłowa 32, 97-425 Zelów
Powierzone nam dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu:
1. Realizacji umowy
2. Jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.eequus.pl

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.