Nasz firma powstała w 2009 roku. Początkowo sklep funkcjonował tylko w formie stacjonarnej jednak w miarę rozwoju działalności uruchomiliśmy także sprzedaż internetową - obecnie trzon naszej sprzedaży. Oferujemy bogaty wybór sprzętu jeździeckiego dla szerokiego grona odbiorców. Naszą ofertę staramy się budować w oparciu o zasadę „wysoka jakość w korzystnej cenie”. Nasz magazyn oraz oferta w sklepie internetowym stale się rozrasta jednak w celu zaoferowania jak najlepszej oferty naszym klientom posiadamy wiele produktów na zamówienie, które ściągamy od producentów oraz importerów najczęściej w ciągu kilku dni. Cały czas się rozwijamy i wprowadzamy do oferty nowe produkty żeby trafić w gusta jak największej liczbie odbiorców.

Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest to, że staramy się współpracować z solidnymi dostawcami. A relacje z nimi często budujemy przez wiele lat.

Naszych klientów traktujemy z szacunkiem i do każdego podchodzimy indywidulanie.

Jeśli mielibyście Państwo jakiekolwiek uwagi lub pomysły, które chcielibyście zobaczyć na stronach naszego sklepu prosimy o kontakt mailowy. Każda sugestia i uwaga zostanie przez nas rozważona.

Jesteśmy bezpośrednim importerem firm:


nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.