SPRZĘT KOWALSKI

Sklep jeździecki Equus oferuje także sprzęt kowalski, czyli akcesoria niezbędne w odpowiednio wyposażonej stajni. Wśród naszego asortymentu znaleźć można m.in. hacele, podkowiaki, podkowy i różnego rodzaju narzędzia. Jesteśmy świadomi faktu, że troska o pielęgnację wierzchowca wymaga wytrzymałych akcesoriów wysokiej klasy, zatem posiadamy sprzęt kowalski wyłącznie od renomowanych producentów.
 
Sprzęt kowalski jest niezwykle istotny w stajni, gdyż z jego pomocą można zadbać o komfort oraz bezpieczeństwo konia. Podkowy znacznie zmniejszają ryzyko urazu kopyt, natomiast hacele niwelują ryzyko poślizgu na lodzie lub błocie, dzięki czemu koń lepiej radzi sobie w różnych warunkach atmosferycznych. Dostępny w naszym sklepie sprzęt kowalski pomoże Państwu kompleksowo zadbać o kopyta wierzchowca.
 
Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności naszej oferty, a co za tym idzie – z faktu, że dobór odpowiednich akcesoriów nie jest prosty. Jednak sklep jeździecki Equus został stworzony przez pasjonatów, którzy z przyjemnością doradzą klientom i pomogą wybrać optymalny sprzęt kowalski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem – oferujemy nie tylko sprzęt kowalski, ale również wszelką pomoc merytoryczną.

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.