Kantary


Wykonany może być z nylonu, skóry lub rzemienia. Ważne jest, aby kantar był dobrze dobrany i wygodny dla konia. Właściwie dopasowany kantar nie powinien ograniczać mu ruchów głową ani utrudniać żucia. Nie może być również za luźny, aby zwierzę nie mogło go zgubić.

Kantar stosowany jest do łapania oraz prowadzenia konia. Jego jakość i sposób wykonania odpowiada tutaj za komfort zwierzęcia, zapobiegając ewentualnym obtarciom. Dlatego dobrze sprawdzą się tutaj te modele, w których część nosowa, potyliczna oraz policzkowa podszyte są mikrofibrą o fakturze zamszu bądź innym, miłym w dotyku materiałem.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór modeli. Klasyczny, prosty kantar na padok i do stajni, sąsiaduje tutaj z kantarem o satynowych, zdobionych okuciach, niezwykle reprezentatywnym i doskonale spełniającym funkcję tak użytkową, jak i estetyczną. Odpowiadający nam kantar
wybierzemy spośród przeróżnych rodzajów, które różni tu cena, sposób wykonania, kolory oraz wzory. Staranny wybór producentów każdorazowo jest jednak gwarancją najwyższej jakości.
 
Opcje filtru  
skasuj filtr
cena
producent  
pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.