Kaski jeździeckie, toczki, kapelusze

U podstaw uprawiania każdego sportu powinno leżeć nasze bezpieczeństwo. Dlatego też kask jeździecki jest elementem niezbędnym do tego, aby móc w pełni odpowiedzialnie korzystać z uroków tej dyscypliny. Bez względu na to, czy zajmujemy się nią rekreacyjnie, czy też wyczynowo.

Podstawowe cechy, jakie posiadać powinien kask jeździecki, dotyczą bezpieczeństwa, jakości oraz komfortu użytkowania. W naszym sklepie oferujemy Państwu produkty wiodącej na rynku marki Uvex, spełniające najbardziej surowe normy i gwarantujące maksimum ochrony.

Dobry kask jeździecki powinien być dobrze dopasowany do głowy jeźdźca, lekki i wytrzymały. Zaopatrzony w inteligentny system wentylacji kask jeździecki sprawdzi się w warunkach gorąca i zimna, wiatru czy dużej wilgotności, a także przy intensywnym treningu.
Ważne jest również, aby kask jeździecki
dawał się szybko i łatwo zapinać i rozpinać, przy użyciu jednej tylko ręki, w każdych warunkach. Jego daszek nie powinien z kolei zasłaniać okularów czy choćby o nie zahaczać.

Jak dopasować kask – zobacz filmik:
Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.