OCHRANIACZE DLA KONI, OWIJKI

Niezależnie od uprawianej dyscypliny, końskie nogi wymagają szczególnej opieki. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie najwyższej jakości ochraniacze dla koni, zapewniające maksymalną ochronę ich ścięgnom i stawom. Ochraniacze dla koni przydadzą się zarówno w czasie treningów, zawodów, jak i transportu. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu gwarantują pełen komfort oraz swobodę ruchów. Ochraniacze dla koni, wykonane z elastycznego neoprenu, są lekkie i wytrzymałe, a ich anatomiczny kształt pozwala na idealne dopasowanie do nogi konia.

W tej kategorii znajdą Państwo również ochraniacze dla koni o działaniu chłodzącym, powodujące obniżenie temperatury powierzchni skóry i tkanek leżących podskórnie o trzy do nawet pięciu stopni. Doskonale sprawdzą się zarówno po ciężkim wysiłku, jak i przy chronicznych schorzeniach.

Kupując ochraniacze dla koni
, warto sięgnąć także po opaski, zabezpieczające przed tarciem i stanowiące dodatkowe wsparcie ścięgien. Dobrze przylegające i wytrzymałe, są łatwe do zakładania i  przeznaczone do wielokrotnego użytku.

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.