ODZIEŻ JEŹDZIECKA

Oferowana przez sklep jeździecki Equus odzież jeździecka jest gwarancją nie tylko wysokiej jakości, lecz również wyjątkowych walorów estetycznych. W naszym asortymencie znajduje się odzież jeździecka, wśród której odpowiedni sprzęt znajdą dla siebie zarówno początkujący, jak i zaawansowani miłośnicy jazdy konnej.
 
Odpowiednio dobrana odzież jeździecka nie tylko zwiększa wygodę oraz komfort jazdy, ale również pomaga zadbać o bezpieczeństwo. Equus to sklep, który powstał z pasji do koni, dzięki czemu oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru sprzętu. Naszym priorytetem jest jak największe usatysfakcjonowanie wszystkich fanów jeździectwa.
 
Dostępna w naszym sklepie odzież jeździecka to bardzo szeroki wybór sprzętu, gdyż mamy świadomość kompleksowych potrzeb każdego jeźdźca. Equus oferuje kurtki, kamizelki, bluzy, okulary, ostrogi, bryczesy, kaski, toczki, kapelusze, rękawiczki, marynarki, fraki, buty, czapsy, sztylpy, kamizelki ochronne, koszulki czy skarpety.
 
Mamy świadomość jak istotna jest odzież jeździecka, w związku z czym zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowanymi producentami, którzy gwarantują wysoką jakość. Nasz asortyment wyróżnia różnorodność rozmiarów i wariantów kolorystycznych. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane odzieżą jeździecką w atrakcyjnych cenach.

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.