Produkty Carr&Day&Martin

Jedna z najstarszych firm w Wielkiej Brytanii zajmującą się produkcją wyrobów do pielęgnacji koni i sprzętu jeździeckiego.

Za panowania króla Jerzego IV firma ta otrzymała dyplom Royal Warrant jako lidera w tworzeniu produktów dla koni o najwyższej jakości. Dostarcza swoim klientom całościowy zestaw pielęgnacyjny przeznaczony zarówno dla koni jak i do sprzętu jeździeckiego.

Carr & Day & Martin zajmuje się produkcją wyrobów pielęgnacyjnych w Wielkiej Brytanii już od 1765 roku.

We wrześniu 2006 roku firma przeszła w spółkę z Tangerine Group, rodzinnym biznesem z główną siedzibą w Lytham, Lancashire.

Na  dzień dzisiejszy firma wytwarza prawie 90 różnych rodzajów produktów spełniających bardzo wysokie standardy jakościowe.

Celem firmy jest rozbudować i wzmocnić instytucje zapoczątkowaną przez założycieli tak by stała się Numerem Jeden w ogólnoświatowej produkcji wyrobów do pielęgnacji koni.  Zasięg firmy to 4 oddzielne działy produkujące wyroby do pielęgnacji:  wyrobów ze skóry, oraz sierści, kopyt i zdrowia koni aby dać klientom pełną gamę produktów do wyboru.

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.