SIODŁA I AKCESORIA

 • Siodła
  Siodła

  Wybór siodła powinien być jednym z najbardziej przemyślanych zakupów. Od niego bowiem zależy komfort tak jeźdźca, jak i konia. Ze względu na przeznaczenie, wyróżniamy siodło wszechstronne, skokowe, ujeżdżeniowe, wyścigowe, westernowe, rajdowe i wojskowe, a także siodła do gry w polo oraz do polowań.

  Najpopularniejsze jest oczywiście siodło wszechstronne, nadające się do skoków, spacerów czy nauki jazdy. Siodło może być wykonane ze skóry, choć istnieją także modele syntetyczne.
  Bardzo ważne jest, aby siodło było w miarę możliwości lekkie, wykonane z materiałów najwyższej jakości, z miękko wyściełanym siedzeniem. Niezbędne jest takie ukształtowanie siedziska, które zagwarantuje jeźdźcowi maksymalną wygodę oraz pozwoli utrzymać odpowiednią pozycję w czasie jazdy.

  Bogata oferta sprawia, że każdy jeździec może wybrać siodło
  , najbardziej odpowiadające mu swoim rozmiarem, ciężarem, sposobem wykonania oraz wyposażeniem.  Właściwie uformowane pierścienie ułatwią tu wygodne mocowanie strzemion, a siodło wykonane z jednego kawałka skóry wyeliminuje kwestie nacisków spod spodu.
   
  więcej >>>
 • Siodła zestawy
 • Akcesoria
 • Popręgi
 • Puśliska
 • Strzemiona
  Strzemiona
  Strzemiona to niezwykle istotny element wyposażenia każdego jeźdźca, gdyż umożliwiają one wsiadanie na konia oraz sprawiają, że utrzymanie się w siodle jest znacznie łatwiejsze. Sklep jeździecki Equus oferuje sprzęt najwyższej klasy i strzemiona renomowanych producentów.
   
  Podczas kompletowania odpowiedniego osprzętu warto zadbać o komfort oraz bezpieczeństwo jeźdźca, dlatego właśnie w naszej ofercie znajdują się strzemiona przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i fanów jazdy rekreacyjnej. Wysokiej jakości strzemiona to szansa na zadbanie o maksimum wygody, niezależnie od warunków atmosferycznych.
   
  Oferujemy strzemiona wykonywane z różnych materiałów, aby usatysfakcjonować każdego z naszych klientów. Oprócz tego, w naszym asortymencie znajdują się wkładki czy koszyczki, a więc akcesoria bardzo usprawniające jazdę. Z przyjemnością doradzimy Państwu w doborze osprzętu, aby mogli Państwo zakupić optymalne strzemiona, zgodnie z potrzebami i wymaganiami. Mamy świadomość jak istotna jest troska o poczucie bezpieczeństwa, zapraszamy zatem do kontaktu wszystkich zainteresowanych wyposażeniem najwyższej klasy.
  więcej >>>
 • Siodła western
 • Siodła DAW - MAG
  Siodła DAW - MAG

  Siodła DAW - MAG

  Firma istnieje jako firma prywatna od 1990 roku, z tradycjami rodzinnymi sięgającymi aż do roku 1968. Zajmuje się produkcją siodeł jeździeckich, uprzęży szorowych oraz innego sprzętu jeździeckiego. Dysponuje możliwością przygotowania wzornictwa według życzenia i wymagań klienta - posiad własne zaplecze projektowo-badawcze.

  więcej >>>

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.