Siodła


Wybór siodła powinien być jednym z najbardziej przemyślanych zakupów. Od niego bowiem zależy komfort tak jeźdźca, jak i konia. Ze względu na przeznaczenie, wyróżniamy siodło wszechstronne, skokowe, ujeżdżeniowe, wyścigowe, westernowe, rajdowe i wojskowe, a także siodła do gry w polo oraz do polowań.

Najpopularniejsze jest oczywiście siodło wszechstronne, nadające się do skoków, spacerów czy nauki jazdy. Siodło może być wykonane ze skóry, choć istnieją także modele syntetyczne.
Bardzo ważne jest, aby siodło było w miarę możliwości lekkie, wykonane z materiałów najwyższej jakości, z miękko wyściełanym siedzeniem. Niezbędne jest takie ukształtowanie siedziska, które zagwarantuje jeźdźcowi maksymalną wygodę oraz pozwoli utrzymać odpowiednią pozycję w czasie jazdy.

Bogata oferta sprawia, że każdy jeździec może wybrać siodło
, najbardziej odpowiadające mu swoim rozmiarem, ciężarem, sposobem wykonania oraz wyposażeniem.  Właściwie uformowane pierścienie ułatwią tu wygodne mocowanie strzemion, a siodło wykonane z jednego kawałka skóry wyeliminuje kwestie nacisków spod spodu.
 
Opcje filtru  
skasuj filtr
cena
producent  
pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.