Strzemiona

Strzemiona to niezwykle istotny element wyposażenia każdego jeźdźca, gdyż umożliwiają one wsiadanie na konia oraz sprawiają, że utrzymanie się w siodle jest znacznie łatwiejsze. Sklep jeździecki Equus oferuje sprzęt najwyższej klasy i strzemiona renomowanych producentów.
 
Podczas kompletowania odpowiedniego osprzętu warto zadbać o komfort oraz bezpieczeństwo jeźdźca, dlatego właśnie w naszej ofercie znajdują się strzemiona przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i fanów jazdy rekreacyjnej. Wysokiej jakości strzemiona to szansa na zadbanie o maksimum wygody, niezależnie od warunków atmosferycznych.
 
Oferujemy strzemiona wykonywane z różnych materiałów, aby usatysfakcjonować każdego z naszych klientów. Oprócz tego, w naszym asortymencie znajdują się wkładki czy koszyczki, a więc akcesoria bardzo usprawniające jazdę. Z przyjemnością doradzimy Państwu w doborze osprzętu, aby mogli Państwo zakupić optymalne strzemiona, zgodnie z potrzebami i wymaganiami. Mamy świadomość jak istotna jest troska o poczucie bezpieczeństwa, zapraszamy zatem do kontaktu wszystkich zainteresowanych wyposażeniem najwyższej klasy.
Opcje filtru  
skasuj filtr
cena
producent  
pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.