Sztyblety - buty letnie


Odpowiednie buty do jazdy to podstawa nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa. Dlatego też w naszym sklepie posiadamy wyłącznie sztyblety najwyższej jakości – wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów, praktyczne, ekonomiczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Dobrze dobrane sztyblety zapewniają pełną stabilność opierania nogi w strzemieniu , co jest niezwykle ważne zarówno podczas standardowej jazdy, jak i na wypadek spłoszenia się konia. Sztyblety – dzięki obcasowi – zapobiegają również wsuwaniu się nogi do środka oraz – dzięki brakowi bieżnika – pozwalają na szybkie wysuwanie nogi w razie upadku.

Sztyblety to także świetna alternatywa dla wysokich butów. Cholewka, sztywna i wysoka, zapewnia tu odpowiednie trzymanie kostki. W naszej ofercie dostępne są klasyczne sztyblety
z elastycznymi gumami po bokach, ułatwiającymi wkładanie i zdejmowanie buta, a także modele z szybkim systemem sznurowania, gwarantujące wysoką ochronę stawu skokowego w czasie jazdy. Z kolei antypoślizgowa podeszwa skutecznie absorbuje wstrząsy i zapewnia odpowiednią amortyzację.
 
Opcje filtru  
cena
producent  
pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.