Widok szczegółowy

UVEX kask jeździecki Perfexxion II, czarny matowy

UVEX kask jeździecki Perfexxion II, czarny matowy

[EQ-436480-0104]
 
Rozmiar:
1.099,00 zł[łącznie z Vat bez Wysyłki]
ilość:
WIĘKSZA WENTYLACJA, WIĘKSZY KOMFORT, WIĘCEJ BEZPIECZEŃSTWA - Kask UVEX PERFEXXION II wyznacza nowe standardy w zakresie projektowania i ochrony. Dedykowany dla jeźdzców profesjonalnych oraz osób  uprawiających ambitną rekreację.

Inowacyjność inżynierów UVEX`a kolejny raz zaowocowała wspaniałym rezultatem. Mamy do dyspozycji kask - wyjatkowo lekki, ergonomicznie doskonały, o nowoczesnym sportowym wyglądzie i najwyższym poziomie bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Perfekcyjny w każdym szczególe, wzbudzający pozytywne emocje.

Zmiany są widoczne od pierwszego spojrzenia:

  • dzięki "Slim Design" kask ma smukły kształt i optycznie nie powiększa głowy.
  • wyrafinowany korpus został wydłużony na odcinku szyjnym, by zwiększyć stabilizację, dopasowanie oraz ochronę
  • dynamiczny pentagonalny kształt wentylacji, to pionierskie rozwiązanie łączące artyzm projektowania z potrzebami podniesienia jakości  kontroli termoregulacji, przy utrzymaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa
Wnętrze kasku wyścielono miękką w dotyku wkładką nowej generacji; oddychającą, szybkoschnącą oraz antyalergiczną, zapewniającą komfort nawet podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Co ważne, wyściółka jest demontowalna i może być prana. W przedniej części użyto "pianki pamięciowej" pozwalającą na wygodne korzystanie z kasku w dłuższym okresie czasu. Zastosowany system 3D IAS pozwala na regulację w trzech wymiarach, dzięki czemu dopasujemy kask zarówno do obwodu jak i wysokości głowy. Łatwy i praktyczny w użyciu system FAS, umożliwia szybkie dostosowanie pasków - w każdej sytuacji kask  trzyma się mocno na głowie, zawsze w dobrej pozycji. Posiada także system MONOMATIC, który umożliwia łatwe zapinanie i rozpinanie  jedną ręką w każdych warunkach. Wyjątkowe dopasowanie sprawia, że jeźdźcy zapominają iż mają go na głowie. Kask jest dostosowany do noszenia okularów oraz bezproblemowego użytkowania przez osoby z długimi włosami.

W celu najlepszego dopasowania, dostępny w dwóch rozmiarach skorupy oraz 3 zakresach obwodu głowy.
Wykonany w technologii hardshell. Kask wyprodukowany w Niemczech.
Spełnia wszystkie zapisy obowiązującej normy EN 1384 + VG1 01.040 2014-12.

Charakterystyka produktu:
Kolor: czarny mat
Rozmiary:
  • XS-S (54-55cm)
  • S-M (55-58cm)
  • M-L (57-59cm)

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.