Widok szczegółowy

UVEX kask jeździecki perfexxion active czarny matowy

UVEX kask jeździecki perfexxion active czarny matowy

[EQ-436304UV]
 
Rozmiar:
938,00 zł[łącznie z Vat bez Wysyłki]
ilość:

Uvex Perfexxion Active (fp3 Active) to ultra lekki kask jeździecki o matowym wykończeniu nadający użytkownikowi sportowy wygląd.

Oferuje perfekcję w najdrobniejszym nawet detalu. Inteligentny system wentylacji wewnętrznej zapewnia chłodzenie w każdej sytuacji. Zaadaptowany aby dokładnie przylegać do głowy jeźdźca dzięki systemowi regulacji IAS.

Model ten zwyciężył w testach Cavallo w 2009 jako idealny nie tylko do jazdy terenowej ale również na parcourze.

Skorupa kasku wykonana jest dzięki technologii formowania wtryskowego która pozwala na zachowanie niewielkiej wagi kasku przy jednoczesnej maksymalnej ochronie. Inteligentny system regulacji pozwala zachować równowagę temperatury pod kaskiem w każdych warunkach. Niezależnie od tego czy używany jest w intensywnym treningu czy też w warunkach gorąca, zimna, dużej wilgotności czy też w przy wietrznej pogodzie, kask leży idealnie i daje doskonałe poczucie komfortu.

System wentylacji Uvex pracuje w takich warunkach jak naturalny klimatyzator, utrzymując ciepło lub zimno, wentylując lub magazynując ciepło. Jest to możliwe dzięki specjalnie rozmieszczonym otworom wentylacyjnym, oraz specjalnej oddychającej ale wodoodpornej i wiatro-szczelnej membranie. Materiał ten absorbuje i odprowadza pot (podobnie jak bielizna termo-aktywna). Dodatkowo wnętrze kasku jest odpinane, można je prać, wykonane jest z materiałów antyalergicznych. Można zamówić odpinane ochraniacze na uszy, które idealnie przydają się zimą. Powierzchnia hełmu wykonana jest z tworzywa ułatwiającego jego czyszczenie. Posiada system regulacji IAS, który umożliwia dokładne dopasowanie do głowy jeźdźca a także system MONOMATIC, który umożliwia łatwe zapinanie i rozpinanie kasku jedną ręką w każdych warunkach. Daszek o miękkiej krawędzi wykonany jest z połączenia dwóch tworzyw sztucznych.

Charakterystyka produktu:

Kolor: czarny mat
Rozmiary:

  • xxs - s 52-55
  • s - m 55-58
  • m - l 57-59

 


Technologianasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.