WYPOSAŻENIE STAJNI

W naszej bogatej ofercie znajduje się również wysokiej klasy wyposażenie stajni. Odpowiednio dobrane akcesoria stajenne są jednymi z najważniejszych rzeczy, o jakie powinien zadbać każdy jeździec. Sklep jeździecki Equus w swym asortymencie posiada m.in. karmidła, poidła, wagi, wieszaki, środki służące do zwalczania gryzoni i owadów czy różnego rodzaju pojemniki.
 
Wyposażenie stajni ma ogromny wpływ zarówno na wygodę jeźdźca, jak i komfort konia. Tego typu sprzęt, oprócz funkcjonalności, powinna wyróżniać jakość wykonania oraz wytrzymałość, dlatego oferujemy wyposażenie stajni czołowych producentów.
 
Mamy świadomość, że dobór odpowiednich akcesoriów nie jest łatwym procesem, dlatego nasza profesjonalna załoga z przyjemnością doradzi Państwu w zakupie tak, aby wyposażenie stajni stało na jak najwyższym poziomie.
 
Szeroki wybór produktów dostępnych w naszej ofercie pozwala optymalnie skompletować wyposażenie stajni, zgodnie z własnymi wymaganiami. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane wyposażeniem stajni najwyższej klasy – gwarantujemy atrakcyjne ceny i kompleksowe doradztwo.

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.