ZABAWKI

 • Rolly Toys
 • BRUDER
  BRUDER

  Zabawki Bruder charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, ogromną dbałością o szczegóły i realistycznym odwzorowaniem prawdziwych maszyn. Zabawa produktami tej marki daje dziecku dużo radości i satysfakcji, pozwalając jednocześnie na rozwój umiejętności i poznawanie świata dorosłych. Ich cel to nie tylko dobra zabawa, ale także bezpieczeństwo, dlatego materiały wykorzystywane do produkcji są dobierane niezwykle starannie. Wszystkie produkty, przed wypuszczeniem na rynek są poddawane testom, czy spełniają normy bezpieczeństwa (EN71, ASTM).
   
  więcej >>>
 • Kids Globe
 • Britains
 • Puzzle
 • Schleich
  Schleich
   Schleich Produktions- und Handelsges. mbH została założona w 1935r. przez Friedricha Schleicha. W latach 60-tych firma rozpoczęła produkcję zabawek, głównie plastikowych figurek znanych i lubianych postaci komicznych, takich jak: Smurfy, pszczółka Maja, Snoopy, rodzina Mapetów i wiele, wiele innych.
  W latach 80-tych do oferty wprowadzono figurki zwierząt. Zwierzęce środowisko stało się odzwierciedleniem natury na małą skalę. Począwszy od minionego świata gadów kopalnianych aż do oswojonych i dzikich zwierząt współczesności.
  Zwierzęce figurki są tak wierne naturze, jak to tylko możliwe. W ten sposób dzieci poznają bogactwo i różnorodność przyrody.
  Nowością w kolekcji Schleich są postacie rycerzy, dworzan z czasów Średniowiecza oraz bohaterów mitycznych.
  W powstawaniu zabawek Schleich biorą udział dzieci, pedagodzy i rodzice. Dlatego przy tworzeniu figurek zwraca się szczególną uwagę na to, aby były one odpowiednie dla dziecięcych rączek oraz niosły odpowiedni przekaz edukacyjny.
  Każda figurka Schleich wykonana jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Starannie odlana z tworzywa, ręcznie pomalowana - wiernie oddaje rzeczywisty wygląd zwierzęcia czy postaci. Materiały, z których są produkowane figurki Schleich zostały wyselekcjonowane i przebadane tak, aby spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa.
  więcej >>>
 • DINO CARS
 • Klein

nasz Serwis
 

Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w dniach od 04-05-2018 do 06-05-2018 będzie nieczynny. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 06-05-2018.